Plan odwiedzin duszpasterskich - Kolęda

PLAN ODWIEDZIN DUSZPASTERSKICH – KOLĘDA 2018/2019

 

1.12 sobota               Armii Krajowej 106b, 106a, 106 (dom tylny), 108, Gliwicka 312

godz. 15.00              Armii Krajowej 102,104, 104a

                                     Armii Krajowej 92-100, Inwalidzka 1c-7

 

2.12 niedziela         Armii Krajowej 70-80

godz. 15.00              Armii Krajowej 82-90

                       

7. 12 piątek               Armii Krajowej 58-68

godz. 16.00                 

 

8.12 sobota              Armii Krajowej 119-139

godz. 15.00              Armii Krajowej 141-153

 

9.12 niedziela          Armii Krajowej 29, 31, 35, 37

godz. 15.00               Armii Krajowej 39-55

           

14.12 piątek               Armii Krajowej 32-44

godz. 16.00               Armii Krajowej 101-105

 

15.12 sobota              Chocimska 4-10

godz. 15.00                Leśna 1-9, 6, 8

                                       Zamenhoffa 6, 7, 5, 3, 1

 

16.12 niedziela         Zawiszy Czarnego 14, 12a, 12, 10, 11

godz. 15.00                Leśna 26-18

 

21. 12 piątek              Zawiszy Czarnego 3, 5, 8, 8a, 6

godz. 16.00                Kołłątaja 6, 4, 2, 5, 3

 

22.12 sobota                Piekarska 14-10

godz. 15.00                  Piekarska 8-2 i Leśna 17                                   

                                         Armii Krajowej 13

 

23.12 niedziela           Wieniawskiego 16b-2

godz. 15.00                  Olzy, Odrzańska 5-1

 

27.12 czwartek           Armii Krajowej 61-67, i 46 (dworzec)

godz. 16.00                  Armii Krajowej 1, 1a, 7, 7a

 

28.12 piątek                 Armii Krajowej 16-30

godz. 16.00                  Armii Krajowej 57, 59 i Aleja Bojowników 45-60

 

29.12 sobota                Armii Krajowej 85-99

godz. 15.00                  Armii Krajowej 69-81

                                         Długa 50a, 48a, 46a, 44a

 

30.12 niedziela           Długa 81-87, Długa 62-76 (parzyste)                            

godz. 15.00                   Jasińskiego 3-9, Gnieźnieńska 18-14

 

2.01 środa                     Długa 40-38, Wyspiańskiego 2, 4, 6

godz. 16.00                   Armii Krajowej 23, 25, 27

 

3.01 czwartek              Chodkiewicza 12-2

godz. 16.00                  Wyspiańskiego 11, 5a, 5, 3, 1

 

4.01 piątek                    Wysockiego 2-10 i Limanowskiego 15-1

godz. 16.00                 

 

5.01 sobota                   Trzyniecka 5a, 5, 4, 2

godz. 15.00                   Ratuszowa 24, 18, 16, 14, 12, 11, 9

                                          Jasińskiego 12-2

 

7.01 poniedziałek      Ratuszowa 13a, 13, 15, 17, 19, 21

godz. 16.00                  Wita Stwosza 10-2, 1-5

                                          Plac Waryńskiego 8-2, Poczta, Ratuszowa 4

 

8.01 wtorek                  Tyniecka 6, Trzyniecka 8, 10

godz. 16.00                  Racławicka 11, 9, 7

                                          Racławicka 14-4

 

9.01 środa                    Racławicka 15, 16, 18, 22, 24

godz. 16.00                  Działkowa 10b (10-15), 14

                                         Działkowa 10b (1-9), 12

                                  

10.01 czwartek           Działkowa 10, 10a

godz. 16.00                 Długa 41

                                         Długa 43

 

11.01 piątek                 Długa 45

godz. 16.00                 Długa 47

                                         Trzyniecka 12

 

12.01 sobota                Trzyniecka 14

godz. 15.00                  Trzyniecka 16

                                         Trzyniecka 18

 

13.01 niedziela           Długa 10, 8, 6c, 6b, 6a, 6

godz. 15.00                  Długa 9b, 9a, 9, 7b, 7a, 7

 

14.01 poniedziałek   Długa 5d, 5c, 5b, 5a, 5, 12

godz. 16.00                  Długa 11c, 11b, 11a, 11, 30, 28, 33, 24

                                         Długa 50, 48, 46, 44

 

15.01 wtorek               Długa 18, 16, 14

godz. 16.00                 Długa 54c, 54b, 54a, 54

                                        Długa 79a-49, 42

 

16.01 środa                  Długa 60, 58, 54e, 54d

godz. 16.00                  Chodkiewicza 14, 16, 5a, 5

                                         Chodkiewicza 3a, 3, 1b, 1a, 1

 

17.01 czwartek           Limanowskiego 2-26

godz. 16.00                 Armii Krajowej 107-115

 

19.01 sobota                kolęda dodatkowa

godz. 15.00

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa, siedziba: Chorzów, Długa 32.