I Komunia/ Wczesna Komunia Święta

Jezus mówi: "Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba. Jeśli kto spożywa ten chleb, będzie żył na wieki... Kto spożywa moje Ciało i pije moją Krew, ma życie wieczne... trwa we Mnie, a Ja w nim" (J 6, 51. 54. 56).

/KKK 1406/

 

I Komunia udzielana jest dzieciom-uczniom klas III SP. W naszej Parafii przeżywamy te uroczystość zawsze w II niedzielę maja podczas Eucharystii o godz. 10.30.

Wczesnej Komunii Świętej udzielamy dzieciom po uprzednim, dodatkowym przygotowaniu katechetycznym uwzględniającym osobiste predyspozycje dziecka. Uroczystość odbywa się w I niedzielę maja podczas Eucharystii o godz. 10.30.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa, siedziba: Chorzów, Długa 32.